Skuteczna reklama w Bing – na czym polega reklama bing?

Reklama internet

Reklama w bing to nowoczesny i skuteczny sposób promocji marki wykorzystujący niszę związaną z preferencjami użytkowników dotyczącymi poszczególnych przeglądarek. Bing, jako dopiero zyskująca popularność przeglądarka, umożliwia skuteczną reklamę niższym kosztem.

Reklama Bing to doskonały sposób na to jak niskim kosztem stworzyć skuteczną i efektywną promocję marki. Bing jest wyszukiwarką firmy Microsoft, która działa na zasadzie podobnej do Google. Kampanie reklamowe na tej platformie stanowią wciąż niewykorzystany obszar wśród polskich reklamodawców. Tym bardziej, że aż 10% użytkowników internetu niemobilnego korzysta tylko z przeglądarki Bing.

Rodzaje reklam Bing

Przeglądarka Bing to bardzo duży, a wciąż mało używany potencjał reklamowy. Użytkownicy PC wpisują bowiem aż 14,5 mld zapytań w wyszukiwarce Bing miesięcznie, a z samej przeglądarki korzysta co miesiąc 687 mln unikalnych użytkowników. Te liczby są niezwykle obiecujące!

Również z uwagi na te dane, przez sprawdzone firmy marketingowe – takie jak ZnajdzReklame.pl, oferowane są różnorodne rodzaje reklam bing.

1) Reklamy tekstowe bing – to wyniki, które wyświetlają się jako pierwsze w wyszukiwarce, w związku z hasłami powiązanymi bezpośrednio z Twoją działalnością. Ten rodzaj reklamy pozwala na szybkie znalezienie Twojej firmy w sieci.

2) Reklamy display bing – to reklamy graficzne wyświetlające się na stronach odwiedzanych przez Twoich klientów. Możesz więc wyświetlić stronę osobom znajdującym się w Twojej grupie docelowej, lub tym, które wcześniej już odwiedziły Twoją stronę internetową. To doskonała opcja na zwiększenie rozpoznawalności marki, dotarcie do klientów, którzy porzucili koszyk lub znajdują się w pożądanej dla Twojej grupy docelowej lokalizacji.

3) Kampanie produktowe bing – działają podobnie jak reklamy w Google. Ich celem jest atrakcyjna prezentacja oferowanych w Twoim sklepie internetowym produktów.

4) Kampanie remarketingowe bing – reklamy “śledzące”, pozwalające na ponowne dotarcie do naszych klientów oraz osób odwiedzających naszą stronę internetową.

5) Reklamy instalacji aplikacji bing – format dedykowany firmom, które chcą przekierować użytkowników prosto do sklepu w celu pobrania konkretnej aplikacji. Zawierają tekst, tytuł i przycisk CTA.

Reklama internetowa

Oferta ZnajdzReklame.pl

Na stronie https://www.znajdzreklame.pl/reklama-bing znajdziemy nie tylko masę informacji na temat poszczególnych rodzajów reklamy, ale i kompleksową usługę wsparcia w zakresie profesjonalnej kampanii reklamowej, w tym także tej organizowanej w internecie.

Współpracując z profesjonalistami ze ZnajdzReklame.pl możemy przeprowadzić profesjonalną kampanię reklamową zawierającą: reklamy w internecie, reklamy na bilboardach, reklamy na słupach, reklamy w komunikacji miejskiej, reklamy wielkoformatowe, reklamy na telebimach, kampanie sms i wiele więcej.

Ponadto, ZnajdzReklame.pl zapewnia fachową pomoc na całym etapie trwania kampanii – od projektu i wyceny, poprzez działania prowadzone w ramach promocji, aż po szczegółowy raport z wynikami kampanii. Otrzymujesz więc profesjonalne wsparcie i pomoc na każdym etapie współpracy, a także ocenę skuteczności wszystkich zrealizowanych w jej zakresie działań już po zakończeniu kampanii. To, co wyróżnia ofertę ZnajdzReklame.pl na tle innych tego typu firm to nie tylko szeroka oferta reklamowa, ale i bezpłatna wycena – dzięki temu bez stresu i zbędnego zamartwiania możesz oszacować czy stać Cię na konkretną kampanię reklamową.

Reklama w internecie

Zalety reklamy w Bing

Jeśli chodzi o zalety reklamy w Bing warto wymienić przede wszystkim fakt, iż w tej płaszczyźnie reklama ma ogromne szanse na powodzenie z uwagi na niewielką konkurencję. Przeglądarka Bing jest stosunkowo nowa, dlatego obszar reklamowy nie jest jeszcze tak zajęty. To właśnie tutaj ukryty jest cały potencjał reklamowy czekający na wykorzystanie.

Niskie koszty reklam to kolejny atut reklamy bing. Z uwagi na wymienioną wyżej mniejszą konkurencję, koszt dotarcia do klienta jest niższy. Właśnie dlatego koszty kliknięcia w reklamy w przeglądarce Bing są w większości dużo niższe niż w przypadku Google.

Kolejnym atutem reklamy bing jest możliwość targetowania reklam na różne branże i urządzenia. Dzięki temu możemy dotrzeć do jak największej liczby odbiorców, w tym także różnych stanowisk użytkowników Linkedln.

Reklamy w Bing to także duży potencjał dla sklepów internetowych. Szacuje się, że aż 54% użytkowników internetu wykorzystuje przeglądarkę Bing do wyszukiwania produktów online – mamy szansę dotrzeć do większej ilości użytkowników zainteresowanych zakupami online.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.