Ivel.pl – interkomy kasowe i interkomy budynkowe

Interkom

Ivel.pl to sklep internetowy z wieloletnim doświadczeniem oferujący systemy alarmowe i systemy teleinformatyczne. Urządzenia od Ivel pochodzą od najlepszych światowych producentów – wyróżniają się niezawodnością. Warte uwagi są interkomy kasowe i budynkowe. Zobacz!

Ivel.pl to sklep internetowy oferujący niezawodne systemy zabezpieczeń, który jest wybierany przez wielu. Klienci doceniają szeroką ofertę, dobrej jakości urządzenia, konkurencyjne ceny, szybką realizację zamówienia oraz kompetentnych pracowników, którzy zawsze służą pomocą – nie tylko przy wyborze sprzętów, ale także przy ich późniejszym montażu.

Ivel obsługuje klientów hurtowych i detalicznych, oferuje urządzenia zaawansowane technologicznie, jak i proste zestawy do użytku domowego, wygodne i proste w obsłudze oraz instalacji. Firmy handlowe i instalatorzy mogą liczyć na atrakcyjne warunki współpracy – aż żal nie skorzystać!

W sklepie internetowym ivel.pl można zakupić: akcesoria do monitoringu (IP, AHD, HDCVI), systemy alarmowe (dostosowane do pracy w małych budynkach oraz dużych sieciach), domofony i wideodomofony do domów wielo- i jednorodzinnych, systemy kontroli dostępu i RCP, interkomy, domowe czujniki, systemy RACK, elementy sieci LAN oraz WLAN i wiele więcej!

Dużym zainteresowaniem klientów cieszą się interkomy kasowe i interkomy budynkowe dostępne w Ivel. To urządzenia, które ułatwiają pracę i komunikację. Poniżej pokrótce charakteryzujemy oba urządzenia, wskazując na to, jak wygodne są w użytkowaniu, jak wiele mają zalet. Zachęcamy do lektury.

Kamery AHD Ivel

Interkomy kasowe Ivel

Interkomy kasowe to urządzenia bardzo proste w montażu, które znacznie ułatwiają komunikację. Składają się z mikrofonu stojącego po stronie kasjera, głośnika zamontowanego do szyby, a także zasilacza i przewodów. Interkom kasowy świetnie sprawdza się tam, gdzie hałas i zgiełk przeszkadzają w komunikacji, zagłuszając rozmowę. Takie interkomy montowane są więc na dworcach, w szpitalach, urzędach czy bankach. Komunikaty słyszane przez interkom są wyraźne i głośne, łatwe do zrozumienia nawet wówczas, gdy obok jest rumor – interkomy zwiększają głośność komunikatów, tłumiąc jednocześnie hałasy z zewnątrz.

Na ivel.pl dostępne są nowoczesne interkomy kasowe, wyróżniają się niezawodnością i funkcjonalnością. Sprawdzają się w wielu miejscach, ich zastosowanie jest bardzo szerokie. Co ważne, interkomy w ofercie Ivel pochodzą jedynie od sprawdzonych producentów gwarantujących doskonałą jakość urządzeń, m.in. od firmy COMMAX. Warto przejrzeć ofertę!

Ivel domofony

Interkomy budynkowe Ivel

Interkomy, podobnie jak te kasowe, także ułatwiają komunikację. Tego typu interkomy służą do komunikacji głosowej wewnątrz budynku pomiędzy osobami znajdującymi się w różnych pomieszczeniach. W dużych firmach, na halach, magazynach czy biurowcach komunikacja między osobami przebywającymi w budynku jest utrudniona – w celu przekazania jakiejś informacji trzeba nierzadko przejść z jednego końca budynku na drugi w poszukiwaniu potrzebnej nam osoby, a to strata zarówno czasu, jak i energii!

W takim przypadku świetnie sprawdzi się właśnie interkom budynkowy, który umożliwia zdalną komunikację między osobami znajdującymi się w rożnych częściach budynku – przekazywane wiadomości zawsze są głośne i wyraźne, nie ma problemów z ich zrozumieniem. Takie urządzenia usprawniają pracę – to inwestycja, która sprawdza się doskonale, warto wypróbować.

Zarówno interkomy kasowe, jak i budynkowe cieszą się dużą popularnością – ludzie doceniają niezawodność i funkcjonalność takiego sprzętu. Jeśli można ułatwić sobie życie, to dlaczego tego nie zrobić? Przypominamy, że na stronie ivel.pl dostępne są urządzenia najlepszej jakości, wyróżniające się niezawodnością, co więcej, korzystanie z nich jest proste i bezproblemowe. Oferta jest na tyle szeroka, że z pewnością każdy znajdzie urządzenie idealnie dopasowane do potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.