Torebki shopperki – nieprzemijająco modne i wygodne dodatki dla każdego

Torebki shopperki to są torebki, które powinna mieć w szafie każda z nas. Te pojemne, wygodne, a przede wszystkim modne – niezmiennie od wielu lat – torebki sprawdzają się świetnie do stylizacji codziennych, jak i do pracy, na zakupy, a nawet na randkę.

Torebki shopperki cieszą się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. Kolejne modowe sezony wprowadzają nowe modele torebek shopperek, różniące się wzorami, stylem czy wielkością, jednak wciąż pozostając wiernymi oryginalnemu krojowi. Wszystko dlatego, że kobiety uwielbiają torebki shopperki, i to właśnie one najczęściej goszczą w naszych szafach na stałe. Dlaczego?

Torebka Ego shopperka

Torebki shopperki to dodatek, który każda z nas powinna mieć w swojej szafie. Szeroki wybór torebek shopperek ma w swoim asortymencie sklep Bonafora https://bonafora.pl/Damska-shopperka. Torebki shopperki, listonoszki, kopertówki, a także wiele innych modeli pochodzących od najlepszych projektantów z Włoch i Polski znajdziecie na Bonafora.pl

Co to jest torebka shopperka?

Torebka shopperka to jest duża, pojemna torebka posiadająca jedną, główną, charakterystyczną kieszeń i dwie rączki do noszenia na ramieniu. Niektóre z torebek shopperek posiadają także dodatkowy, długi pasek umożliwiający noszenie ich niżej, tak jak kopertówki czy torebki listonoszki.

Torebki shopperki są modne już od wielu lat

Uważa się, że torebki shopperki noszono już… w erze kamienia łupanego! Bynajmniej nie jest to żart – nasi przodkowie używali skórzanych worków, przypominających dzisiejsze torebki shopperki, to przechowywania i przenoszenia łupów oraz narzędzi. W starożytności i średniowieczu podobnych toreb i worków używano także do przenoszenia przedmiotów bądź noszenia w nich dokumentów oraz monet.

Prawdziwą popularność (jak wynika z nieoficjalnych źródeł, za sprawą Michaela Kors’a) torebki shopperki zdobyły w latach 50. XX wieku, a później, za sprawą Olivii Palermo, stały się najbardziej pożądanymi torebkami na świecie. Niezmiennie więc, od tylu lat, torebki shopperki są numerem jeden dla wielu z nas.

Massimo Contti torebki

Różnorodność i uniwersalność torebek shopperek

To, co jest bez wątpienia jednym z największych atutów torebek shopperek, to ich uniwersalna różnorodność. Brzmi jak oksymoron? Nic bardziej mylnego! Otóż wśród wszystkich fasonów torebek, jakie obecnie możemy dostać na rynku, to właśnie torebka shopperka gwarantuje nam najszerszy wybór modeli, wzorów i stylów. Zachowanie oryginalnego kroju wymaga jedynie odpowiednio dużej, pojemnej kieszeni głównej oraz pasków na ramiona. Pozostały design i projekt zależy więc od projektanta, który może popuścić wodze fantazji. Właśnie dlatego torebki shopperki są dostępne w tylu ciekawych, a przede wszystkim różnorodnych wariantach.

Ta właściwość torebek shopperek, czyli elastyczność w tworzeniu, pozwala także na elastyczność w stylizowaniu. Oznacza to, że najbardziej klasyczny model torebki shopperki będzie świetnie komponował się zarówno ze stylizacją casualową, jak i outfitem na randkę, służbowe spotkanie, a nawet imprezę. Wszystko zależy od naszej wyobraźni i umiejętności doboru pozostałych dodatków.

Torebki shopperki – pojemne, praktyczne, wygodne

Torebki shopperki są także bardzo wygodne, i jest to bez wątpienia atut, który u wielu Pań odgrywa znaczącą rolę. Klasyczne torebki shopperki mają kieszeń o wielkości kartki A4, dlatego możemy tam zmieścić nie tylko portfel, klucze i telefon, ale i pokaźną kosmetyczkę czy dokumenty.

Torebka shopperka jest także wygodna w noszeniu i użytkowaniu. Założona na ramię, na wygodnych paskach, jest mało wyczuwalna, i przede wszystkim – podręczna. To rozwiązanie jest świetne dla kobiet, które cenią sobie wygodę, dla młodych mam prowadzących wózek, dla pań pracujących z dokumentami, a także uczennic i studentek, które w swojej torebce muszą pomieścić segregatory, zeszyty i notatki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.